پیشنهاد بی‌ربط بازیگر زن سرشناس سوژه شبکه‌های اجتماعی شد

1070

شیلپا شتی بازیگر سرشناس سینمای هندوستان با پیشنهاد مطالعه کتاب «قلعه حیوانات» جورج اورول به عنوان منبعی برای آموزش عشق و احترام به حیوانات، سوژه شبکه های اجتماعی شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، این بازیگر در گفت و گو با روزنامه تایمز هندوستان در واکنش به خبر ورود کتاب «هری پاتر» به منابع مطالعاتی دانش آموزان هندی گفت: “به نظر من وجود کتاب هایی چون «هری پاتر» و «ارباب حلقه ها» در سیلابس های درسی حرکت بسیار خوبی است، چون سبب بارور شدن خلاقیت کودکان می شود.”

شتی در ادامه گفت: “به گمانم خواندن کتاب هایی چون «زنان کوچک» نیز آنها را به احترام گذاشتن به بانوان تشویق می کند و حتی کتاب هایی مانند «قلعه حیوانات» می تواند عشق به حیوانات و حمایت از آنها را به کودکان بیاموزد”.

هر چند که بخش اظهارنظر شتی درباره «قلعه حیوانات» از نسخه آنلاین گفت و گوی او پاک شد، اما بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در هندوستان تصویر نسخه چاپی حرف های او را در توییتر پخش کردند و آن را دستمایه شوخی قرار دادند.

بسیاری از کاربران فضای مجازی با اشاره به نظر کاملاً اشتباه بازیگر هندی درباره رمان پادآرمان شهری جورج اورول با هشتگ «#shilpashettyreviews» کتاب های معروفی را برای کاربردهای کاملاً بی ربط پیشنهاد کرده اند.

شیلپا شتی یکی از محبوب ترین بازیگران هندوستان است. او بازی در ۴۹ فیلم سینمایی را در کارنامه کاری خود دارد که از میان آنها می توان به «بازیگر»، «دوستی» و  «تپش قلب» اشاره کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه