قیمت هر پست اینستاگرامی سلبریتی‌ های جهان چقدر است؟

764

کایلی جنر، کوچک‌ترین عضو کارداشیان ها، با دریافت ۱ میلیون دلار برای هر پست، رتبه اول سود آورترین سلبریتی اینستاگرام را بر عهده دارد. قسمت هر پست جنر جوان از سال ۲۰۱۷ به شدت افزایش یافت و از ۴۰۰ هزار دلار به ۱ میلیون دلار رسید. در این لیست نسبت به سال گذشته، ارزش هر پست اینستاگرامی کریستیانو رونالدو در یک جهش غیر منتظره بیشتر از پست‌های کیم کارداشیان و بیانسه رسید.

این لیست توسط HopperHQ تهیه شده است؛ HopperHQ یک ابزار برنامه ریزی و زمان بندی Instagram است که داده‌های داخلی و عمومی را تجزیه و تحلیل کرده و محاسبه می‌کند که چه تعداد از افراد مشهور و تاثیر گذاران می‌توانند برای یک پست در پلت فرم شبکه‌های اجتماعی هزینه کنند. قیمت هر پس با توجه به تعداد دفعاتی که کاربر پست می‌گذارد و همچنین تعداد فالوور‌های او محاسبه می‌شود.

سال گذشته، کایلی جنر در رتبه چهارم، دو رتبه پائین‌تر از خواهرش کیم کارداشیان، قرار داشت؛ اما امسال با افزایش چشم گیری به نفر اول این لیست تبدیل شد. سلنا گومز، خواننده و بازیگر آمریکایی، با دریافت ۸۰۰ هزار دلار برای هر پست در رتبه دوم، کریستیانو رونالدو و کیم کارداشیان و بیانسه به ترتیب در رتبه‌های سوم تا پنجم قرار دارند. در لیست زیر ۱۰ نفر برتر سود آورترین سلبریتی‌های اینستاگرام را مشاهده می‌کنید.

کایلی جنر – یک میلیون دلار برای هر پست

سلنا گومز – ۸۰۰ هزار دلار

کریستیانو رونالدو – ۷۵۰ هزار دلار

کیم کارداشیان – ۷۲۰ هزار دلار

بیانسه – ۷۰۰ هزار دلار

دواین جانسون (راک) – ۶۵۰ هزار دلار

جاستین بیبر – ۶۳۰ هزار دلار

نیمار – ۶۰۰ هزار دلار

لیونل مسی – ۵۰۰ هزار دلار

کندال جنر – ۵۰۰ هزار دلار

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه