دیجیتال مارکتینگ خود را با پوش نوتیفیکیشن منفجر کنید!

831

مصرف کنندگان پوش نوتیفیکیشن را بسیار مفید بحساب می آورند. اثبات می خواهید؟ طبق یک نظرسنجی توسط Responsys، هفتاد و شش درصد از افراد ۱۸ تا ۳۴ ساله پوش نوتیفیکیشن را بر روی تلفن خود فعال کرده اند.

 

همچنین طبق این نظرسنجی معلوم شد که بازاریاب ها متوجه شدند که ۵۰ درصد نرخ بازشدن اعلان ها در پوش نوتیفیکیشن بیشتر از ایمیل مارکتینگ، با نرخ کلیکی حدود دو برابر بیشتر. اپل در حال حاضر با استفاده از iOS 8 ، در پلتفرم خود تعریف های جدیدی را برای نوتیفیکیشن ها ارائه کرده است. اعلان ها در حال تعاملی شدن هستند و از دید تجاری، شما هم اکنون می توانید از طریق صفحه اسکرین قفلِ مشتری ، توجه وی را جلب کنید. اپل قصد دارد اعلان ها را قوی تر کند و به توسعه دهندگان اپلیکیشن، امکان استفاده از قدرت شان در زمینه های مختلف را فراهم کند، از جمله امکان پاسخ دادن کاربران به اعلان بدون نیاز به ترک کاری که در آن لحظه روی گوشی انجام می دهند.

 

مدت نسبتا طولانی است که پیام ها (اعلان) شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند، اما بیشتر آنها اهمیت کمی دارند. در اینجا چند نکته برای کمک به درک بهتر پیام ها و استفاده از آنها برای افزایش تعامل و در نتیجه موفقیت ، آورده شده است.

آموزش تبلیغات در پوش نوتیفیکیشن

۱-کاری کنید آنها مرتبط و مناسب باشند. با اعلان ها طوری رفتار کنید که انگار آنها را در شبکه های اجتماعی قرار می دهید. و همینطور، روی آنها طوری تمرکز کنید که انگار در حال نوشتن پستی برای بلاگ هستید. زنجیره ی مشترک، مرتبط بودن است. موضوع اعلان ها را طوری بسازید که به مشتری مورد نظرتان مربوط باشد.

 

۲-با تجزیه و تحلیل ها همگام شوید. مرتبط بودن محتوا، هنگامی که محتوایی را به بخشهای مشتری خاصی ارسال می کنید، بهبود می یابد. این به بدین معنی است که شما باید مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بدانید آنها چه چیزی را می خرند، چه چیزی آنها را علاقه مند می کند، آنها به چه چیزی نگاه می کردند، اما نخریدند، و غیره.

 

۳-ردیابی این معیارها از طریق تجزیه و تحلیل ها به شما کمک می کند تا اعلان های مربوطه را برای یک مشتری خاص حل کنید. آنها را زیاد از حد بارگزاری نکنید. حتی طرفداران نیز ممکن است از ارتباط زیاد از حد خسته شوند. محتواها را روزانه ارسال نکنید مگر اینکه یک دلیل خوب برای آن داشته باشید. برای کسب مشتری بیشتر، در فواصل مناسب و در زمان مناسب ارتباط برقرار کنید. زمانی را که مشتریان بیشتر با محصول / سرویس شما درگیر هستند ، پیدا کنید و اعلان های خود را برای رسیدن به اهداف بیشتر برنامه ریزی کنید.

 

۴-متفاوت فکر کنید. همیشه یک پیشنهاد یا معامله را پیشنهاد ندهید. به این فکر کنید که توییتر و فیس بوک چطور با ارسال پوش نوتیفیکیشن بر اساس رویدادها، کاربران را درگیر می کنند. برخی از آنها زیرکانه هستند،جوری که علاقه ی کافی را برای بازگرداندن کاربران ایجاد می کنند.

۵-به کاربران قدرت کنترل دهید. این یکی برای اجرا سخت است. اجازه دهید مشتریان خودشان تصمیم بگیرند چه اعلان هایی میخواهند دریافت کنند. این ممکن است به شما کمک کند تا اعلان های خود را به صورت دسته ای تقسیم کنید تا بتوانید با این تصمیم به مشتریان خود، قدرت کنترل دهید.

البته، هنگام نوشتن متن برای اعلان ها، کلمات خود را به صورت عاقلانه انتخاب کنید تا مشتریان مورد نظرتان را بدست آورید. درست همانطور که پیام های توده ای یا پیام های عمومی هنگام ارسال ایمیل کار نمی کنند، انتظار نداشته باشید که پوش نوتیفیکیشن از طریق پیام های عمومی و غیر شخصی، به شما نتیجه دهند.

 

تبلیغات و بازاریابی در موبایل با پوش نوتیفیکیشن

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در موبایل یکی از سریعترین شکل های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای کوچک است و این روند به دلیل ویژگی های قدرتمندی که دارد مانند پوش نوتیفیکیشن، توقفی در رشد ایجاد نمی کند.

 

براساس یک نظرسنجی، کاربران پوش نوتیفیکیشن را به دلایل زیر فعال کردند:

– ۵۰٪ برای دسترسی به پیشنهادات خاص یا منحصر به فرد

– ۴۴٪ برای پیگیری سفارشات

– ۳۸٪ برای بررسی و مدیریت حسابها

– ۳۶٪ برای دسترسی به مارک های در حال پیشرفت

– ۳۴٪ برای دریافت اعلان ها آنی در مورد فروش و میزان دسترسی

– ۳۱٪ جستجوی موجودی

– ۲۹٪ به روز بودن همراه با محصولات و خدمات

– ۲۸٪ برای دریافت اعلان های مبتنی بر مکان

– ۲۵٪ برای بهبود تجربه وب سایت شان

پوش نوتیفیکیشن های درون برنامه به طرز شگرفی مورد استفاده قرار می گیرند، که ۶۸٪ آنها را برای اپ های شان فعال کرده اند و ۷۶٪ از گروه های سنی جوان (۱۸ تا ۳۴ ساله) از آنها استفاده می کنند. این نظرسنجی نشان داد که ۷۰ درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی، می گویند که پوش نوتیفیکیشن درون برنامه برای آنها ارزشمند است، ۴۳ درصد از مصرف کنندگان گفتند که احتمال اینکه از پوش نوتیفیکیشن در دسترس، از طریق یک اپلیکیشن استفاده کنند، بیشتر است.

 

پوش نوتیفیکیشن یک ابزار دیجیتالی قدرتمند برای تبلیغات اینترنتی هستند. آنها به کاربران پیام های جدید و رویدادهای مهم را اطلاع می دهند، حتی زمانی که کاربر به طور فعال از برنامه استفاده نکند. علاوه بر این، آنها به شما اجازه می دهند به طور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید چرا که اعلان ها از طریق پیامک، بنر یا نِشان، منتقل می شوند. یعنی پیام شما نمیتواند در پوشه اسپم قرار بگیرد یا در صندوق ورودی خوانده نشده باشد.

 

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن با محتوای منحصر به فرد برای کسب و کار منحصر به فرد شما
بر اساس نظرسنجی، کاربران برنامه های گوشی هوشمند هر هفته از شش تا ده برنامه گوشی هوشمند استفاده می کنند. در مورد آن فکر کنید . کسانی که گوشی های هوشمند دارند، هر کجایی که هستند آنها را همراه خود می برند. این بدین معناست که با پوش نوتیفیکیشن و استراتژیک هوشمندانه می توانید کارایی هر کمپین دیجیتالی را با رسیدن به مخاطبان تان در هر زمان و هر کجا افزایش دهید. راهی را پیدا کنید که کسب و کار تان را با کمپین های بازاریابی دیجیتالی که از توانایی پوش نوتیفیکیشن در کنار یک استراتژی ترکیبی از ایمیل، رسانه های اجتماعی و وب سایت، استفاده می کنند، ارتقا دهید. مشتریان فعلی و بالقوه شما ،هرگز دور از دسترس نیستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه