درباره ما

سلام بازدیدکننده گرامی

 

از این که بیننده سایت ” دیده نما ” هستید، خوشحالیم . موسسه فرهنگی هنری ” دیده نما ” مقدم دوستداران فرهنگ و هنر و علاقه مندان تبلیغات علمی را ارج نهاده و برای بهبود کارکرد های حرفه ای این مجموعه درر فضای واقعی و مجازی دست یاری به سمت خیل عظیم علاقه مندان فرهنگ و هنر ایران و صنوف مرتبط با امر تولید در زمینه هنرهای نمایشی و تجسمی دراز میکند.

متخصصان امر تولیدات هنری با تجارب پخش محتوای تلویزیونی و انواع تولیدات چند رسانه ای در بستر شبکه کابلی و شبکه های اجتماعی یکجا جمع شده اند تا هم نتیجه تلاششان را در توسعه اقتصاد ملی ببینند هم دست جوانان مستعد را در امر آموزش انواع تولیدات هنری بگیرند. شاخص سازی و نظارت مستمر بر تولیدات و دست اندرکاران این هنرها امکان رتبه بندی و رنکینگ را بخوبی فراهم آورده است. آخرین مطالب علمی و روش های عملی در اجرای تلویزیونی، تولید و دوبله برنامه های آموزشی خارجی، این پایگاه و کانالهای تلگرامی و شبکه های اجتماعی مرتبط را با بهترین محتوای حرفه ای تغذیه می نماید.
دوستان شما در این مجموعه امیدوارند با نقد و تحلیل پیام های رسانه ای، خصوصاً پیام های بازرگانی، و در مسیر گسترش فرهنگ مدیریت یکپارچه ارتباطات، بتواند کارایی ابزارهای سنتی و نوین در مقولات مختلف را به چالش کشیده و از این رهگذر مقوم گفتمان تبلیغات علمی باشد . در این راه، ضمن طراحی کمپین های تبلیغاتی و تولید محتوای چند رسانه ای با ترویج دانش بازاریابی و تقویت برندینگ محتوا محور در شبکه های اجتماعی، برای جوانان و علاقه مندان بازار کار ، از طریق پژوهش و سنجش بازار و انجام تحقیقات بازاریابی روشنگری کرده و نتایج سیاست گذاری های تجاری و رسانه ای را به صاحبان کالا و سرمایه یا ذینفعان فعالیت های فرهنگی منعکس نماید.
در این راستا استدعا داریم چنانچه بر اساس اطلاعات ارائه شده یا دیدن تجربه پروژه های مشابه احتمالی در جای جای گیتی ایده یا سوالی ذهن شما را درگیر کرده است آن را با مجموعه مدیریتی این پایگاه و از طرق ارتباطی ذکر شده ذیل، در میان بگذارند، یقینا این مجموعه و مدیران ارشد هلدینگ “راه” یا مجموعه های ذیربط آن را بی پاسخ نخواهند گذشت و به تناسب جواب خود را تلفنی یا مکتوب یا الکترونیکی به اطلاع خواهند رساند.

 
خواهشمند است ضمن بررسی سوابق و توانمندی های این مجموعه که عمده موارد آن در ۱۴ سرفصل زیر عنوان، ” شرح خدمات موسسه “برشمرده شده است، چنانچه امکان همکاری و مشارکت یا سفارش پروژه های فرهنگی برای شما فراهم است ، با این موسسه جلسه بگذارید و توانایی های ما را ارزیابی کنید.
راه های ارتباطی در صفحه “تماس با ما ” قابل مشاهده است .

 

آیا شما مایلید به پایگاه اینترنتی “دیده نما” و سامانه های مرتبط با آن در شبکه های اجتماعی آگهی بدهید؟

برای اطلاعات بیشتر  و ارتباط با موسسه پذیرش آگهی، و اطلاع از کانالها و روشهای تبلیغ و ترویج پیشنهادی، بر روی این لینک کلیک کنید.